counter create hit

مطالب مرتبط:

بیماری های استخوان در کودکان، انواع و درمان آن ها

مشکلات ارتوپدی در کودکان ناشی از ناهنجاری های مادرزادی، اختلالات رشد، آسیب، سرطان استخوان، حالت نامناسب بدن و حتی تغذیه نامناسب است.

علت خیانت شوهر، نباید جدا شوم؟

ترک کردن زندگی در این مواقع به معنای خالی کردن میدان برای فرد جدید است و از دست دادن کلیه چیزهایی که در این چند ساله کسب کرده اید.

علت پریودی دردناک، آندومتریوز است؟

آندومتریوز بافتی از نوع بافت آندومتر رحم است که خارج از محل طبیعی قرارگرفته است و هم زمان با قاعدگی یا مواقع دیگر باعث خونریزی می شود.

دانستن مسائل زناشویی، چگونه یاد بگیرم؟

مدتی است که خواستگاران زیادی با موقعیت های عالی دارم و خودم هم دوست دارم ازدواج کنم ولی متاسفانه چون هیچ اطلاعی از مسایل زناشویی ندارم، رد می کنم، چی کار کنم؟ ...

موهای زائد پستان، راه حل

موهای زائد اطراف پستانم و فکم رشد کردن بعد قاعدگیمم سردردهای شدید دارم.

تقویت میل زناشویی در مردان، هفت استراتژی ساده

در یک بررسی و مطالعه ۳۰ روزه بر روی ۵۲ زن ومرد با سن متوسط ۲۴ سال نکات جالبی به دست آمده که در ادامه می خوانید.

فاصله بین دو بارداری، چقدر مناسبه؟

فاصله مطلوب بین بارداری ها چگونه باید باشد و مناسبترین فاصله بین حاملگی ها چند سال است؟

قرص ضد بارداری زنان، آنچه باید بدانید

مطمئنا مصرف قرص ضد بارداری برای جلوگیری از بارداری ناخواسته، تنظیم چرخه های قاعدگی نامنظم، و حتی کاهش گرفتگی عضلات، بسیار موثر است.

مراقبت در دوران بارداری، هفت باور اشتباه

رابطه جنسی از لحاظ فیزیکی به نوزادی که کاملاً توسط کیسه آمنیوتیک و ماهیچه های قوی رحمی محافظت می شود آسیبی نمی رساند.

ریختن قطره در بینی نوزاد، خطر داره؟

موقع دادن قطره آهن بچم دستشو تکون داد یه قطره رفت تو بینیش چکار کنم؟چی میشه؟

قصه برای کودکان، چه شرایط و محتوایی دارد؟

خدای متعال در قرآن ۳۰۰ داستان آورده است. پس داستان و قصه برای کودکان نقش مهمی دارد.

بارداری بعد از ای یو دی، چند درصد ممکن است؟

بعد از بارداری آی یو دی گذاشتم. حالا در آوردم، چه کاری انجام بدهم که راحت تر باردار بشم؟

سقط جنین بدون دلیل، چرا رخ می دهد؟

من دچار سقط های مکرر میشوم و هیچ دلیل پزشکی هم مشخص نشده!

دیه جنین پسر و دختر، چرا متفاوت است؟

با توجه به اینکه دیه مرد بیشتر از زن است چرا این تفاوت در مورد جنین هم صدق می کند؟

گل گاوزبان در حاملگی، باید و نبایدهای مصرف

زنان باردار بایستی از مصرف گل گاو زبان در ایام حاملگی خودداری نمایند. چرا که به علت داشتن آلکالوئیدها ممکن است باعث آسیب به جنین شود.

تعیین جنسیت در سونوی nt، قابل اطمینانه؟

در هفته 13 در سونوی ان تی جنسیت جنین را گفتند احتمالا دختر است امروز هم رفتم سونوگرافی که باز هم گفتند دختر است، به نظر شما می توانم به این تعیین جنسیت اعتماد کنم. ...

رشد نوزاد هشت ماهه، جقدر باشه خوبه؟

نوزاد دختر وزن هنگام تولد ۳۲۰۰ قد هنگام تولد ۵۰ وزن ۸ ماهگی ۸ کیلو قد ۸ ماهگی ۷۳ بهداشت گفت وزنش یکم پایینه کلا چون قد دخترم بلنده لاغر دیده میشه .

پارگی کیسه آب، نشانه ها را بشناسید!

یکی از شایع ترین و رایج ترین عوامل پاره شدن کیسه آب در زنان، بروز عفونت در ناحیه رحم است.

عوارض جانبی از استفاده از پستانک در نوزادان

عوارض استفاده از پستانک در نوزادان

صفحه اصلی مگ: آسیب های استفاده از پستانک در نوزاداناست یکی از این دستگاه ها برای آرام کردن بچه ها بسیاری از والدین از عدم توجه به اثرات است استفاده کنید و کودک به غذا خوردن است به طور کلی. این در حالی است که مصرف این است که قبل از نوزادان بسیار مضر و بد عوارض جانبی برای او. گزارش خانه مگ: خلاص شدن نوزاد:استفاده از پستانک را برای نوزادان و کودکان در هر صورت توصیه نمی کنیم.عوارض جانبی از استفاده از پستانک در نوزادان صفحه اصلی مگ: عوارض استفاده از پستانک در نوزادان استفاده از پستانک در نظر پزشکاندکتر علی اصغر عالی پور ، با بیان اینکه از نظر علمی استفاده از پستانک در کودکان و نوزادان به هیچ عنوان توصیه نمی شود، گفت:استفاده از پستانک می تواند زمینه بروز عفونت را در کودکان و نوزادان بوجود آورد و از این جهت توصیه می شود خانواده ها به هیچ عنوان پستانک در دهان فرزندان شان نگذارند.عالی پور افزود:هر چقدر هم پستانک تمیز نگه داشته شود باز هم مکانی برای تجمع انواع میکروب ها و انگل ها است که می تواند نوزاد را بیمار کند. کودکانی که از پستانک استفاده می کنند بیشتر دچار عفونت ها، زخم های دهانی و آلرژی می شوند. بروز مشکلات با استفاده از پستانک در نوزادان استفاده از پستانک می تواند راه خوبی برای ورود عفونت های گوارشی باشد، چون کودک دائما پستانک را از دهان خود بیرون می اندازد و دوباره آن را برمی دارد. شاید اگر بررسی دقیقی روی پستانک ها انجام گیرد، مشخص شود که چه تعداد زیادی از انواع میکروب ها روی آن رفت وآمد دارند.به گفته این فوق تخصص نوزادان مکیدن پستانک همچنین باعث تاخیر در حرف زدن کودک شده، ضمن اینکه در بروز اختلال رشد در شیرخواران هم اثرگذار است.این فوق تخصص نوزادان با بیان اینکه استفاده از پستانک باعث بروز مشکلات در رویش دندان کودکان شود، افزود:استفاده از پستانک می تواند در بی نظم شدن دندان ها نقش داشته باشد، چرا که باعث می شود به مرور زمان دندان های جلو و بالا به سمت بیرون کج شده و فک بالا و پایین ناهمتراز شود.عالی پور با بیان اینکه حتی انواع ارتودنسی پستانک ها نیز نمی تواند مانع بی نظم شدن دندان های کودک شود، گفت:استفاده از این نوع از پستانک ها هم توصیه نمی شود.پستانک حتی ممکن است در سخن گفتن کودک اختلال ایجاد کند و نظم دندانی او را به هم بزند.شاید شما عادت داشته باشید تا کودک تان گریه کرد پستانک و یا شیشه شیر را در دهانش بگذارید، ولی با این کار به کودک تان خیانت کرده اید. مکیدن انگشت، پستانک و سرشیشه به علت تاثیر روی ساختمان فک و دندان ها و جلو آمدن زبان می تواند باعث اشتباه تلفظ کردن کلمات توسط کودک و حتی در بعضی موارد، ایجاد اختلال در بلع شود.عالی پور گفت:دلایل گریه کودک را باید با مراجعه به پزشک و پیدا کردن علت گریه کردن او جست و استفاده از پستانک مشکلات را بیشتر می کند. عوارض استفاده از پستانک در نوزادان.